top of page

Sociální pracovník - pracovní konzultant (IPS specialista) Chrudim - 0,5 úvazek

Kontaktní osoba: Petra Trojanová, 733712614, petra.trojanova@pdzvymenik.cz

Nástup:  1. 1. 2024 nebo dle dohody později

Úvazek: 0,5

Pracoviště: Chrudim

Nástupní mzda: 14.000,- až 16.000,- Kč

Co vás čeká

Sociální pracovník služby sociální rehabilitace se specializací pracovního konzultanta zajišťuje klientům se zkušeností s duševním onemocněním komplexní podporu v procesu hledání a udržení práce na volném nebo chráněném trhu. Aktivně navazuje a udržuje spolupráci se zaměstnavateli a dalšími službami a institucemi zapojenými do podpory klienta. Služby poskytuje ambulantní i terénní formou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

1. Vzdělání a další splněné podmínky potřebné pro výkon práce sociálního pracovníka nebo pracovníka v soc. službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ nebo VŠ).

2. Trestní bezúhonnost.

3. Vyspělé komunikační dovednosti.

4. Empatii a respektující přístup ke klientům.

5. Praktický a aktivní přístup.

6. Řidičský průkaz skupiny B.

7. Ochota k dalšímu odbornému rozvoji.

Výhodou bude

Zkušenost s cílovou skupinou klientů či zaměstnáváním osob se zdravotním znevýhodněním.

Co vám můžeme nabídnout

1. Kombinaci pevné a flexibilní pracovní doby.

2. Kvalitní zaškolení a uvedení do organizace.

3. Podporu dalšího odborného růstu.

4. Tvořivou a pestrou práci.

5. Pracovní telefon a počítač.

PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN OSOBNÍCH POHOVORŮ S VYBRANÝMI UCHAZEČI: 11/2023

Podpořte nás

Chcete se s námi podílet na poskytování kvalitních sociálních služeb pro lidi s duševní nemocí?  Pomoci nám můžete finančním i věcným darem nebo expertní radou. V případě zájmu kontaktujte Věru Šandovou, vera.sandova@pdzvymenik.cz,

Tel: +420 737 173 316.

bottom of page