top of page
Open Site Navigation

Co se děje na Facebooku

Administrativní služby

Administrativní služby
 

Poskytujeme firemním klientům a institucím služby v oblasti administrativy a práce s on-line obsahem (grafika, texty, korektury, přepisy textů, tvorba a úpravy webů). Prvořadá je pro nás kvalitně odvedená a včas odevzdaná práce, ale zároveň příjemné pracovní prostředí pro naše zaměstnance a pohodový kolektiv.

Naším hlavním klientem je marketingová společnost, pro kterou zpracováváme analýzy trhu s cukrovinkami, pracujeme ovšem i pro jiné firmy a státní instituce. Při spolupráci s námi lze využít též náhradní plnění.

Díky finanční podpoře Královehradeckého kraje, programu Podpora sociálního podnikání na území Královéhradeckého kraje, vznikla v roce 2022 na našem pracovišti administrativy 3 nová pracovní místa pro osoby se zdravotním hendikepem. Finanční zdroje jsme využili na nákup 3 nových počítačů včetně příslušenství.

Náš příběh

V listopadu 2021 jsme začali hledat další příležitosti pro pracovní uplatnění našich klientů, protože se objevovalo stále více těch, kteří měli zájem o práci v administrativních nebo on-line službách. Rozhodli jsme se příležitosti nejen hledat, ale i vytvářet, a tak díky naší kolegyni Věře Moravcové vznikla administrativní pobočka v Hradci Králové. Ta je v současné době benjamínkem Výměníku.

Koncem roku 2021 čítal náš kolektiv pouze dva zaměstnance, ovšem v průběhu první poloviny roku 2022 jsme se rozrostli a rozrůstáme se i nadále. V roce 2023  bychom rádi měli v našich řadách 8 až 10 zaměstnanců.

Bc. Věra Moravcová

Vedoucí pobočky administrativní služby

vera.moravcova@pdz.cz

+420 737 237 909

Kontakt

Děkujeme za odeslání!

Napište nám

Kdy a kde nás najdete?

Každý pracovní den:

8:00 - 12:00

Jižní 870, Hradec Králové 500 03

Pokud si chcete domluvit schůzku, rádi se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Kontaktní osoba

Bc. Věra Moravcová

Podpořte nás

Pomozte nám, prosím, v poskytování kvalitních sociálních služeb pro lidi s duševní nemocí.  Pomoci nám můžete finančním i věcným darem nebo expertní radou.
V případě zájmu kontaktujte Ivu Jarešovou, iva.jaresova@pdz.cz​, 

733 537 934.

Koho zaměstnáváme

Vedoucí oddělení administrativních služeb je Bc. Věra Moravcová, která se v sociálních službách pohybuje již od roku 2014. Její profesní život ale začal původně v korporátních společnostech. Pracovala v Kooperativě jako obchodní manažerka a v T-mobile jako specialistka back office. Zde za 5 let získala zkušenosti v zákaznické podpoře a schopnosti práce v programech Siebel, CRM, SAP a dalších. A své zkušenosti teď předává zaměstnancům Výměníku.

„Těší nás, že naši obchodní partneři jsou s naší prací spokojení. Díky tomu i v korporátním prostředí dokazujeme, že ani duševní onemocnění není překážkou v odvádění kvalitních výsledků, a to i v těch nejnáročnějších úkolech.“  Věra Moravcová

Ing. Markéta Procházková

zástupce vedoucí

„Práce mi velice vyhovuje, je tu úžasný kolektiv, který vždy poradí a pomůže. Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba a bere se tu ohled na aktuální zdravotní stav zaměstnanců, což je velký benefit vzhledem k aktuálním poměrům na trhu práce. Do práce chodím ráda, protože jsme skvělý tým pod vedením skvělé šéfové. Taky se zde přihlíží na naše silné stránky a jejich rozvoj. Vážím si zpětné vazby, která mě motivuje."

Jan Kverek

vedoucí zakázek

„Ve výměníku jsem našel nejenom skvělé zaměstnání, ale také super tým a lidi. Práce v administrativě je pro mě naplňující a člověk se stále něco nového učí. Všichni se snažíme rozvíjet své dovednosti, od účetnictví po tvorbu webových stránek. “

Pro koho pracujeme

 • Marketingové agentury

 • Telekomunikační společnosti

 • Bankovní instituce

 • PR agentury

 • Státní instituce a orgány státní správy

 • Menší firmy a podnikatele

 • Jiné organizace a společnosti

Pro firmy –⁠ náhradní plnění

Firmy, které zaměstnávají více jak 25 zaměstnanců, mají povinnost zaměstnat osobu se zdravotním znevýhodněním. Při nesplnění této podmínky si ovšem může zaměstnavatel vybrat, v jaké podobě bude náhradně plnit:

 • čerpat náhradní plnění nákupem výrobků a služeb nebo zadáním zakázek zaměstnavatelům OZP, mezi které patří i Výměník

 • odvodem finančního obnosu do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP

 • kombinace předchozích dvou variant náhradního plnění.

Ve Výměníku poskytujeme férové náhradní plnění, to znamená, že zaměstnáváme více jak 50 % lidí se zdravotním postižením. Nákup u nás neznamená jen získání potřebné faktury, ale reálnou podporu skutečným lidem se zdravotním znevýhodněním, kteří díky tomu můžou být zaměstnaní za férových podmínek.

Jana Šuterová

Quality manager & field executive

www.marketvision.cz

„Naše marketingová agentura využívá služeb Výměníku od počátku roku 2022. Spolupráci s Výměníkem nemůžu nic jiného než doporučit. Zadané úkoly jsou vždy zpracovány včas a ve skvělé kvalitě. Oceňuji také komunikaci, která je vždy velmi pružná. Po celou dobu spolupráce nenastala situace, kdy by zaměstnanci nesplnili zadání včas. Tímto bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům, kteří odvádí skvělou práci.“

Lucie Antes

Arteterapeutka

www.atelier-arte.cz

"Spolupráce s grafičkou se mi líbila, vyslechla mou představu a ukázala možnosti, jak arteherbář zpracovat tak, abychom se vešly do mého finančního rozpočtu. Myslím, že si jí podařilo grafiku propojit s mojí myšlenkou, k čemu má Arteherbář sloužit. Grafička Jana je velmi empatická, dokáže se vcítit do projektu druhého a také má smysl pro detail. Komunikovala pružně a rychle. Vždy jsme se na všem domluvily. Spolupráci mohu s radostí a důvěrou doporučit."

Co jsme už dělali a pro koho

 • Market Vision, s. r. o. - Pro marketingovou agenturu Market Vision provádíme analýzu trhu předem daných výrobců a produktů ve vybraných zahraničních obchodních řetězcích. Detailní analýzu zpracováváme na základě fotografií, které mystery shopeři, tzv. tajemní zákazníci, dodávají do interní aplikace. Práce je náročná na soustředění, logické a analytické myšlení, smysl pro detail a prostorovou představivost. 

 

 • Atelier Arte - Pro Atelier Arte jsme vytvořili Arteherbář dle přání zadavatele. Po konzultacích s klientkou grafička Jana zpracovala návrhy klientky do grafické podoby, navrhla možnosti úprav a zpracování. Po výsledné domluvě a schválení jsme zajistili tisk u spolupracující tiskárny a krásný Arteherbář byl na světě. 

 • Jakalus, z. s.  - Pro spolek lidí s duševním onemocněním jsme vytvořili roll-up na podporu jejich reformních aktivit. Grafička Jana vytvořila grafický návrh dle přání zadavatelek, po pár korekturách a závěrečném schválení zajistila i výrobu roll-upu u spolupracující firmy. 

Co o práci v administrativě říkají naši zaměstnanci?

„Kvalitní služby poskytujeme díky našim zaměstnancům. Každý je originální a přináší s sebou svojí specializaci a profesionalitu.“

Reference od našich zákazníků

„Zadané úkoly jsou vždy zpracovány včas a ve skvělé kvalitě.“

Služby

 • Podpůrná administrativní činnost

        Kontrolujeme a zpracováme dokumenty, skenujeme,  skartujeme, tiskneme, zadáváme data do interních aplikací.

 • Zákaznický servis
  Zajišťujeme telefonickou a e-mailovou komunikaci se zákazníky. Také hospodářskou a obchodní korespondenci, hromadnou korespondenci, ověřování zákaznických údajů, kontrolu oprávnění jednat za firmu v ARESu, zveřejňování v registru smluv, opravy a kontroly po zpracování požadavků robotem.

 • Fakturační činnost
  Zakládáme pro klienty osobní i obchodní účty, ověřujeme spárování bankovních účtů. Připravujeme a kontrolujeme bankovní příkazy s fakturami, SAP – finanční modul: zadáváme do systému zaúčtování dodavatelských faktur. Umíme realizovat rozpočítání nákladů v modulu SAP-ISU.

 • Další odborné činnosti
  Jsme technickou podporou zákazníků v internetových i mobilních aplikacích, ovládáme základy manuálního testování SW. Tvorba a správa webových stránek (HTML, CSS, WordPress), spravujeme e-shopy. Zjišťujeme customer experience. Pracujeme s obsahem a texty: copywriting, porozumění textu a písemná komunikace v anglickém i německém jazyce. Práce s grafickými programy Adobe Photoshop a Adobe Illustrator, zpracování textů v Adobe InDesign, v němž dokážeme dělat úpravu tiskovin, například novin či letáků.

 • Práce v dalších programech
  Pokročilá úroveň práce v MS Office, Microsoft Access, Businessstreetsport, STAR, SAP, Salesman, SG, MAX, MASA, WDE, CRM, SiebelAutoCad a další interní programy obchodních partnerů. Co neumíme, v tom se rádi necháme od našich partnerů zaškolit 🙂

       Leták ke stažení Administrativní služby

Co děláme nejraději

 • Monitorujeme konkurenci a zákaznické zkušenosti

 • Analyzujeme produkty v rámci průzkumu trhu ve vybraných obchodních řetězcích

 • Kontrolujeme ceny a zdravotní značky nezávadnosti u vybraných produktů na základě fotodokumentace

bottom of page