top of page

Co se děje na Facebooku

Administrativní služby

Administrativní služby

Jsme sociální firma specializující se na poskytování administrativních služeb, grafických prací, správu a tvorbu webových stránek a copywriting. Náš podnik vznikl s cílem pomoci malým a středním podnikům, organizacím nebo jednotlivcům, kteří potřebují pomoci s administrativou, grafickými pracemi a sebeprezentací v online prostoru. 

Náš tým se skládá z talentovaných a zkušených odborníků, kteří mají obsáhlou praxi v této oblasti. Jsme kreativní, inovativní a snažíme se přinášet našim klientům řešení, která jsou efektivní a úspěšná.

Náš příběh

V listopadu 2021 jsme začali hledat další příležitosti pro pracovní uplatnění našich klientů, protože se objevovalo stále více těch, kteří měli zájem o práci v administrativních nebo on-line službách. Rozhodli jsme se příležitosti nejen hledat, ale i vytvářet, a tak díky naší kolegyni Věře Moravcové vznikla administrativní pobočka v Hradci Králové. Ta je v současné době benjamínkem Výměníku.

Koncem roku 2021 čítal náš kolektiv pouze dva zaměstnance, ovšem v průběhu první poloviny roku 2022 jsme se rozrostli a rozrůstáme se i nadále. V roce 2023  bychom rádi měli v našich řadách 8 až 10 zaměstnanců.

Bc. Věra Moravcová

Vedoucí pobočky administrativní služby

vera.moravcova@pdzvymenik.cz

+420 737 237 909

Kontakt

Děkujeme za odeslání!

Napište nám

Kdy a kde nás najdete?

Každý pracovní den:

8:00 - 12:00

Pražská tř. 360, 500 04 Hradec Králové, budova západ

Pokud si chcete domluvit schůzku, rádi se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Kontaktní osoba

Bc. Věra Moravcová

Podpořte nás

Chcete se s námi podílet na poskytování kvalitních sociálních služeb pro lidi s duševní nemocí?  Pomoci nám můžete finančním i věcným darem nebo expertní radou. V případě zájmu kontaktujte Věru Šandovou.

E-mail: vera.sandova@pdzvymenik.cz

Tel: +420 737 173 316

Koho zaměstnáváme

Vedoucí oddělení administrativních služeb je Bc. Věra Moravcová, která se v sociálních službách pohybuje již od roku 2014. Její profesní život ale začal původně v korporátních společnostech. Pracovala v Kooperativě jako obchodní manažerka a v T-mobile jako specialistka back office. Zde za 5 let získala zkušenosti v zákaznické podpoře a schopnosti práce v programech Siebel, CRM, SAP a dalších. A své zkušenosti teď předává zaměstnancům Výměníku.

„Těší nás, že naši obchodní partneři jsou s naší prací spokojení. Díky tomu i v korporátním prostředí dokazujeme, že ani duševní onemocnění není překážkou v odvádění kvalitních výsledků, a to i v těch nejnáročnějších úkolech.“  Věra Moravcová

Ing. Markéta Procházková

zástupce vedoucí

„Práce mi velice vyhovuje, je tu úžasný kolektiv, který vždy poradí a pomůže. Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba a bere se tu ohled na aktuální zdravotní stav zaměstnanců, což je velký benefit vzhledem k aktuálním poměrům na trhu práce. Do práce chodím ráda, protože jsme skvělý tým pod vedením skvělé šéfové. Taky se zde přihlíží na naše silné stránky a jejich rozvoj. Vážím si zpětné vazby, která mě motivuje."

Jan Kverek

vedoucí zakázek

„Ve výměníku jsem našel nejenom skvělé zaměstnání, ale také super tým a lidi. Práce v administrativě je pro mě naplňující a člověk se stále něco nového učí. Všichni se snažíme rozvíjet své dovednosti, od účetnictví po tvorbu webových stránek. “

Pro koho pracujeme

 • Marketingové agentury

 • Telekomunikační společnosti

 • Bankovní instituce

 • PR agentury

 • Státní instituce a orgány státní správy

 • Menší firmy a podnikatele

 • Jiné organizace a společnosti

Pro firmy –⁠ náhradní plnění

Firmy, které zaměstnávají více jak 25 zaměstnanců, mají povinnost zaměstnat osobu se zdravotním znevýhodněním. Při nesplnění této podmínky si ovšem může zaměstnavatel vybrat, v jaké podobě bude náhradně plnit:

 • čerpat náhradní plnění nákupem výrobků a služeb nebo zadáním zakázek zaměstnavatelům OZP, mezi které patří i Výměník

 • odvodem finančního obnosu do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP

 • kombinace předchozích dvou variant náhradního plnění.

Ve Výměníku poskytujeme férové náhradní plnění, to znamená, že zaměstnáváme více jak 50 % lidí se zdravotním postižením. Nákup u nás neznamená jen získání potřebné faktury, ale reálnou podporu skutečným lidem se zdravotním znevýhodněním, kteří díky tomu můžou být zaměstnaní za férových podmínek.

Jana Šuterová

Quality manager & field executive

www.marketvision.cz

„Naše marketingová agentura využívá služeb Výměníku od počátku roku 2022. Spolupráci s Výměníkem nemůžu nic jiného než doporučit. Zadané úkoly jsou vždy zpracovány včas a ve skvělé kvalitě. Oceňuji také komunikaci, která je vždy velmi pružná. Po celou dobu spolupráce nenastala situace, kdy by zaměstnanci nesplnili zadání včas. Tímto bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům, kteří odvádí skvělou práci.“

Lucie Antes

Arteterapeutka

www.atelier-arte.cz

"Spolupráce s grafičkou se mi líbila, vyslechla mou představu a ukázala možnosti, jak arteherbář zpracovat tak, abychom se vešly do mého finančního rozpočtu. Myslím, že si jí podařilo grafiku propojit s mojí myšlenkou, k čemu má Arteherbář sloužit. Grafička Jana je velmi empatická, dokáže se vcítit do projektu druhého a také má smysl pro detail. Komunikovala pružně a rychle. Vždy jsme se na všem domluvily. Spolupráci mohu s radostí a důvěrou doporučit."

Co jsme už dělali a pro koho

 • Market Vision, s. r. o. - Pro marketingovou agenturu Market Vision provádíme analýzu trhu předem daných výrobců a produktů ve vybraných zahraničních obchodních řetězcích. Detailní analýzu zpracováváme na základě fotografií, které mystery shopeři, tzv. tajemní zákazníci, dodávají do interní aplikace. Práce je náročná na soustředění, logické a analytické myšlení, smysl pro detail a prostorovou představivost. 

 

 • Atelier Arte - Pro Atelier Arte jsme vytvořili Arteherbář dle přání zadavatele. Po konzultacích s klientkou grafička Jana zpracovala návrhy klientky do grafické podoby, navrhla možnosti úprav a zpracování. Po výsledné domluvě a schválení jsme zajistili tisk u spolupracující tiskárny a krásný Arteherbář byl na světě. 

 • Jakalus, z. s.  - Pro spolek lidí s duševním onemocněním jsme vytvořili roll-up na podporu jejich reformních aktivit. Grafička Jana vytvořila grafický návrh dle přání zadavatelek, po pár korekturách a závěrečném schválení zajistila i výrobu roll-upu u spolupracující firmy. 

Co o práci v administrativě říkají naši zaměstnanci?

„Kvalitní služby poskytujeme díky našim zaměstnancům. Každý je originální a přináší s sebou svojí specializaci a profesionalitu.“

Reference od našich zákazníků

„Zadané úkoly jsou vždy zpracovány včas a ve skvělé kvalitě.“

Služby

 • Administrativní služby jsou pro mnoho podniků a organizací klíčové, ale ne vždy je snadné najít čas a zdroje na jejich zajištění. My Vám můžeme pomoci s administrativou, ať už se jedná o přípravu podkladů pro účetnictví, vytváření faktur, správu e-mailů nebo jiné úkoly.

 • Grafické práce jsou důležitou součástí každého podnikání, ať už se jedná o tvorbu vizitek, letáků, plakátů, brožur nebo loga. Naši grafici mají spoustu zkušeností v oblasti grafického designu a jsou schopni vytvořit kreativní a unikátní design, který bude odpovídat Vašim potřebám a vizuální identitě.

 • Webové stránky jsou v  současné digitální době nepostradatelné pro každé podnikání. Naše firma se specializuje na tvorbu moderních webových stránek, které jsou navrženy tak, aby oslovily vaše potenciální zákazníky.

 

 • Profesionální copywriting je další služba, kterou naše firma nabízí. Náš tým copywriterů je schopen vytvářet kvalitní a efektivní obsah pro Vaše webové stránky, blogy, newslettery a další marketingové nástroje, to vše s moderními standardy SEO. Věříme, že účinný copywriting je klíčem k úspěchu každého podnikání v online prostředí. 

       Leták ke stažení Administrativní služby

Co děláme nejraději

 • Monitorujeme konkurenci a zákaznické zkušenosti

 • Analyzujeme produkty v rámci průzkumu trhu ve vybraných obchodních řetězcích

 • Kontrolujeme ceny a zdravotní značky nezávadnosti u vybraných produktů na základě fotodokumentace

bottom of page